+48 661 906 906

anna.galka@badaniekierowcy.eu

ul.Powstańców Śląskich 5,
53-332 Wrocław

  Wypełnij formularz kontaktowy

  Najczęściej zadawane pytania

  Badanie trwa od 1 do 1,5 godziny, w zależności od tempa pracy osoby badanej. Po zakończeniu badania psycholog na podstawie wyników wydaje orzeczenie lub opinie.

  Badanie składa się z trzech części. Pierwsza polega na bezpośrednim wywiadzie z osobą badaną. Następnie badany przystępuje do badań narzędziami testowymi. Trzecia część badania polega na badaniu aparaturowym, gdzie badany reaguje na bodźce. Całe badanie oraz wywiad pomaga określić zakres zdolności psychoruchowych kierowcy.

  Badania psychologiczne dla kierowców zawodowych, taksówkarzy, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów, egzaminatorów oraz osób posiadających prawo jazdy kat C, CE, D, DE wykonywane są do 60 roku życia co 5 lat, a po 60 co 30 miesięcy. Z kolei kierowcy pojazdu uprzywilejowanego, egzaminatorzy, instruktorzy oraz kierujący tramwajem wykonują takie badania co 5 lat do momentu uzyskania 65 roku życia, natomiast po ukończeniu 65 lat badanie należy wykonywać raz w roku.

  Zawodowi kierowcy oprócz badania psychotechnicznego muszą również udać się na badanie do lekarza medycyny pracy. W najbliższej okolicy naszego gabinetu wykonasz badania z zakresu medycyny pracy w: Centrum Medycznym LUX MED, Centrum Medycznym Enel-Med. W pobliżu znajduje się również Wydział Rejestracji Pojazdów.

  -